Bir Mesaj Kadar Yakınız..

Sizi yükseltecek en uygun ve en faydalı grafik tasarım teklif (logo, katalog, kurumsal kimlik, kartvizit ve reklam tasarımları) sahibi olmanız için, grafik tasarım teklif formu kullanarak ihtiyaç duyduğunuz özelliklerin belirlenmesi ve belirtmeniz, sahibi olacağınız grafik projelerinizin sağlıklı başlaması için oldukça önemlidir.

Grafik Tasarım Teklif Formu

  İhtiyaçlar
  Logo Tasarım (Tipografi)Logo Tasarım (Amblem)Kurumsal KimlikKatalog Tasarımıİmaj KartvizitDijital Katalog (sayfa çevirme efekti)Broşür TasarımıGörsel OluşturmaGörsellerin DüzeltilmesiSosyal Medya TasarımlarıWeb Sitesi Slider TasarımıVideo AnimasyonOutdoor Tasarımları (Tabela, Billboard, Raket..)Dergi-Gazete Reklam TasarımıSlogan OluşturmaFirma-Marka İsmi Yaratma


   

  Grafik Tasarım Teklif Sunmada Fiyatlandırma

  Grafik Tasarım, Fikir-Sanat-Teknoloji hizmeti sağladığından dolayı mal veya ürün satın almaktan veya satmaktan farklılık göstermekte. Her grafik tasarım hizmet sağlayıcısının size ne kadar ve nasıl fikir-sanat-teknolojiyi sunacağı farklılık göstermektedir. Bununla birlikte, her firmanın nasıl bir grafik sitesine ihtiyaç duyacağı, sektörü, piyasası ve firma kişiliğine göre değişmekte. Bu nedenle standart bir fiyat olmayıp belirlenen gerçek ihtiyaçlara göre özel fiyat belirlenmektedir.
  Bu yüzden hazır elbise almak yerine, terziye bedeninize ve zevkinize en uygun elbise diktirmenin size sağlayacağı gerçek fayda ile yükselmeniz kaçınılmazdır. Maliyet ve fiyatlar da bunlara göre değişmektedir.

  Ürün ve Hizmet Satın Almak Arasındaki 5 Önemli Fark

  1. Ürünler somuttur. Fizikseldirler, onlara dokunabilir, görebilir, hissedebilir ve koklayabilirsiniz. Hizmetler ise soyuttur.

  2. İhtiyaç karşılama. Bir ayakkabı satın aldığınızda onu hemen giyip, görmeye ve kullanmaya devam ediyorsunuz. Doktorunuzun muayenehanesinden ayrıldığınızda, işlemden ne kadar ve ne zaman fayda sağlayacağınız belli olmayabilir.

  3. Kaliteyi karşılaştırmak. Tüketiciler için alınan hizmetin kalitesini değerlendirmek, satın alınan ürünün kalitesinden çok daha zordur. Kepek önleyici bir şampuan alırsanız ve daha az kepek varsa işe yarar. Ama avukat iyi bir boşanma davası mı ayarladı? mahkeme sonuçlanana kadar sonucu bilemeyebilirsiniz.

  4. Bir ürünü iade etmek, bir hizmeti iade etmekten çok daha kolaydır. Çünkü bir hizmet sunulduğu gibi tüketilir. Mümkündür, ancak genellikle tüketici için çok daha zordur.

  5. Bir hizmetin sunulduğu ve tüketilmediği her gün sonsuza kadar kayıptır. Bu yolculukta koltuklar satılmazsa, asla satılmaz - sonsuza dek kayıptır. Ürünler ise daha uzun ömürlüdür. Rafa bir koyulan gömlek bugün satılmazsa, bir süre sonra satma imkanı vardır.