Pazarlamanızda Birkaç Tüyo

Ürünleri odak gruplarına göre tasarlama gerçekten zordur. Çoğu zaman insanlar, siz onlara gösterene kadar neye ihtiyaç duyduklarını bilmezler.
testojobs
Steve Jobs
Fiyatı işlevi ve kalitesi aynı olan iki üründen daha iyi görüneni daha iyi satar.
Raymond-Loewy
Raymond Loewy
Bir işi yapmaya çalışmanız, sektörde tutunmanızı sağlar. Bir işin daha iyisini yapmaya çalışmanız sektörde büyümenizi sağlar.
Kaan-Gulten
Kaan Gülten

Web Sitenizi Yenilemeniz için en Güçlü 5 Nedeniniz

• Firmanızın web grafik tasarım çalışmaları, mevcut ve yeni müşterilerinizle bağ kurmanın yanında, şirket imajı ve saygınlığı açısından da çok önemlidir.

1. Neden Siteniz demode ve eski görünüme sahip
Sürekli yenilikler yaşadığımız dijital dünyada, firmanızın web sitesi de günümüzün web grafik tasarım trendlerine uygun görünmeli. Web sitesi ziyaretçileri her gün internette onlarca web sitesi arasında dolaşıyorlar. Çoğunlukla en güncel, en yeni tasarımları tercih ediyorlar. Bu yüzden ziyaretçilerinizi en iyi şekilde karşılamak için, eski ve demode tasarım anlayışından kurtulup günümüzün daha sade (minimalist, flat), daha kullanışlı ve güncel uygulamalar ile uyumlu bir dizayna geçiş yapmanız çok gereklidir. Bundan dolayı sitenize gelen ziyaretçilerin sitenizde uzun süre kalmalarını sağlayacak ve firmanız portföyüne katılmalarını kolaylaştıracaktır.

2. Neden Sitenizin mobil performansı yetersiz
Web sitelerine günümüzde farklı olarak masaüstü bilgisayarların yanında, mobil telefonlardan ve tabletlerden de giriş yapılıyor (%65 oranında). Web sitenizin tasarımı, hızı ve performansı da mobil cihazlarda kolaylıkla kullanılabilecek şekilde düzenlenmelidir. Site ziyaretçilerinizin en çok hangi cihazlardan ziyaret ettiğini kullanıcı raporlarından gözlemleyerek buna göre web tasarımı güncellenmeli.

3. Neden Siteniz kurumsal yapınızı ve pazarlama stratejilerinizi yansıtmıyor
Günümüzün hızla değişen dünyasında insanların ihtiyaç ve beklentileri değişirken, bu paralel de yenilenen iş hayatı da değişmektedir. Zaman içerisinde çalışma şeklinizi, stratejilerinizi değiştirirsiniz ve web sitenize de bunu yansıtmalısınız. Sitenizde hangi yeniliklerin eklenmesine, hangi kısımların kaldırılmasına gerek belirleyin. Yenilenen web siteniz firmanıza daha iyi pazarlama imkanları sunar.

4. Neden Sitenizin içerik güncellemelerinde sıkıntılar var
Geçmişte yıllarca sitede güncellemeler yapmamak doğru bir stratejiydi, ancak bu gün  arama motorları tarafından değerli görülebilmek için ve ziyaretçilerinizi gelişmelerden haberdar edebilmek için içeriklerinizi düzenli olarak güncellemek ve yeni içerikler eklemek zorunda olabilirsiniz. Siteniz kolay ve geniş alternatifli güncellemelere sahip değilse, yeni bir tasarım zamanı gelmiş demektir.

5.Neden Sitenizin bazı özellikleri çalışmıyor
Bazı sayfalarınız ve uygulamalınız açılmıyor ve hata veriyorsa, sizden hizmet veya ürün talep etmeyi düşünen site ziyaretçileriniz daha başlangıçta negatif algıya sahip olması kaçınılmazdır. Bu nedenle endişe ve güvensizlik yaratabilecek bu gibi durumları yaşamamak için web sitenizin tasarımını yenilemeniz doğru çözümdür.

 

Tüyograf'ın Sihirli Gücü;

TANINMANIZI,

BEĞENİLMENİZİ,

BİLGİLENDİRMENİZİ,

ANIMSANMANIZI 

Sağlar..