SOSYAL MEDYA TASARIMLARI ile MÜŞTERİLERİNİZE DAHA YAKIN OLUN

Sosyal Medya Tasarım ile paylaşımlarınızın planlı ve periyodik şekilde hazırlanıp yayınlanması hedeflenen geniş kitlelere ulaşılmasını sağlar. Bundan dolayı beğeni ve takipçilerinizin sayısının artması nedeniyle daha fazla göz önünde bulunursunuz. Böylelikle portföyünüzdeki mevcut müşteri ve takipçilerinizin yanında yeni takipçileriniz ile ilişkilerinizin daha yakın olmasını sağlar. Web sitenizin linki ile yönlendirme sağlandığında da web sitesi trafiğinizin artmasını da temin eder. Sosyal medya hesaplarınızın aktif ve canlı kalması, sosyal medyanın doğru kullanılması firmanızı ileriye taşır.

Paylaşımlarınızı siz de yapabilirsiniz, fakat önemli olan sosyal medya tasarım kriterlerine göre paylaşımları hazırlamak önemlidir. Bu yüzden TüyoGraf'ın tecrübeli elleri tasarımlarınıza hashtag (etiketleme/anahtar kelime) desteği ile de büyük güç katar..

Türkiye'de Sosyal Medya
64%

Günlük hayatın temposundan kaynaklı olarak insanlar dinlenme zamanlarında oturduğu yerden alışveriş eylemini sosyal medya üzerinden yapmayı tercih ediyor. Bu konuda en önemli tercih sebebi ise insanlar hoşuna giden mağazalar ya da satıcıların sosyal medyada yer alması oluyor. Siz de sosyal medya da yerinizi alarak daha fazla beğeni, takipçi ve güven kazanın.

SOSYAL MEDYA MARKALAR İÇİN NEDEN ÇOK ÖNEMLİ?
• Türkiye, günde 3 saatle sosyal medyada en çok vakit geçiren 10 ülke arasında.
• Türkiye'de 53 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı var.
• Sosyal medya sayesinde artık 7/24 her an prime time.
• Tüketiciler markaların web siteleriyle birlikte sosyal medya hesaplarını da inceliyor.
• Tüketiciler öneri ve şikayetlerini sosyal medya hesaplarından paylaşmayı tercih ediyor. Başarılı bir marka iletişimi için sohbet ederek etkileşimde bulunmak ayrı bir önem taşıyor.

PARMAK DURDURAN SOSYAL MEDYA GÖRSEL TASARIMI PLANLARI

Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşılmak üzere, sosyal medya görsel tasarımı kriterlerine uygun Parmak Durduran tasarımlarla hedef kitlenizin ilgisini çekmek ve markanızın imajını büyütmek için Tüyograf 16 yıllık grafik tasarım tecrübesi ile doğru tarifleri özenle uygular.

Firmanız için sektörünüze göre en çok başarı sağlanacak platformlar analizlerle belirlenerek planlı paylaşımlarla takipçi ve beğeni artışları sağlar.
Aylık 10, 15, 20 ve 30 adet içeren dört ayrı Sosyal Medya Tasarım Planı ile hedeflere ulaşılır.

NASIL ÇALIŞILIR

  • Markanız ve Rakipleriniz Analiz Edilir.
  • Marka Kişiliği Oluşturulur.
  • Stratejiler Belirlenir.
  • İçerikler Hazırlanır.
  • Etkileyici Tasarımlarla Hedeflere Ulaşılır.