Bir Mesaj Kadar Yakınız..

Sizi yükseltecek en uygun web tasarım çözümlerine sahip olmanız için, web sitesi teklif formu kullanarak ihtiyaç duyduğunuz özelliklerin belirlenmesi ve belirtmeniz, sahibi olacağınız web projenizin sağlıklı başlaması için oldukça önemlidir.

Web Sitesi Teklif Formu

web teklif al görsel

  Özellik Tercihleri
  Mobil UyumÖzel, Özgün TasarımTüm İçeriklerin YerleştirilmesiYönetim PaneliBlogÇoklu DilGoogle EntegrasyonuSEO (Google'da yükselme)Ekstra Hız OptimizasyonuSite GüvenliğiE-TicaretCanlı Sohbet-Whatsapp UygulamasıÖzel Yazılım-UygulamaDijital Katalog (sayfa çevirme) EntegrasyonuGörsel YaratmaGörsellerin DüzeltilmesiEkstra Slider Reklam TasarımıAylık Bakım ve GüncellemeLogo Tasarım


  Hosting Hizmetlerinin Önemi: TüyoGraf, web sitenizin hizmet kalitesi ve teknik desteği 7/24 yanınızda olan bir Hosting firması ile barındırılmasını tavsiye eder. Bunun web sitesinin sayfa yükleme sürelerine ve site genişlemelerine etkisi fazladır. Bu yüzden web sitesinin performansını riske atmamak gerekir.
  Fiyatlandırma: Web Tasarım, Fikir-Sanat-Teknoloji hizmeti sağladığından dolayı mal veya ürün satın almaktan veya satmaktan farklılık göstermekte. Her web tasarım hizmet sağlayıcısının size ne kadar ve nasıl fikir-sanat-teknolojiyi sunacağı farklılık göstermektedir. Bununla birlikte, her firmanın nasıl bir web sitesine ihtiyaç duyacağı, sektörü, piyasası ve firma kişiliğine göre değişmekte. Bu nedenle standart bir fiyat olmayıp belirlenen gerçek ihtiyaçlara göre özel fiyat belirlenmektedir.
  Bu yüzden hazır elbise almak yerine, terziye bedeninize ve zevkinize en uygun elbise diktirmenin size sağlayacağı gerçek fayda ile yükselmeniz kaçınılmazdır. Maliyet ve fiyatlar da bunlara göre değişmektedir.

  Ürün ve Hizmet Satın Almak Arasındaki 5 Önemli Fark

  1. Ürünler somuttur. Fizikseldirler, onlara dokunabilir, görebilir, hissedebilir ve koklayabilirsiniz. Hizmetler ise soyuttur.

  2. İhtiyaç karşılama. Bir ayakkabı satın aldığınızda onu hemen giyip, görmeye ve kullanmaya devam ediyorsunuz. Doktorunuzun muayenehanesinden ayrıldığınızda, işlemden ne kadar ve ne zaman fayda sağlayacağınız belli olmayabilir.

  3. Kaliteyi karşılaştırmak. Tüketiciler için alınan hizmetin kalitesini değerlendirmek, satın alınan ürünün kalitesinden çok daha zordur. Kepek önleyici bir şampuan alırsanız ve daha az kepek varsa işe yarar. Ama avukat iyi bir boşanma davası mı ayarladı? mahkeme sonuçlanana kadar sonucu bilemeyebilirsiniz.

  4. Bir ürünü iade etmek, bir hizmeti iade etmekten çok daha kolaydır. Çünkü bir hizmet sunulduğu gibi tüketilir. Mümkündür, ancak genellikle tüketici için çok daha zordur.

  5. Bir hizmetin sunulduğu ve tüketilmediği her gün sonsuza kadar kayıptır. Bu yolculukta koltuklar satılmazsa, asla satılmaz - sonsuza dek kayıptır. Ürünler ise daha uzun ömürlüdür. Rafa bir koyulan gömlek bugün satılmazsa, bir süre sonra satma imkanı vardır.