Web Tasarım Hizmetleri ile TüyoGraf, Size İnternet'te Güçlü bir Tanıtım ve Pazarlama İmkanı Sunar

Web tasarım hizmetleri, günümüzün modern, minimalist tasarım anlayışı ve kolay kullanımlı olarak tasarlanır. Web tasarım hizmetleri böylelikle mevcut ve yeni ziyaretçilerinizin sitenizde uzun süre kalmasını sağlar. Bu nedenle sitenizin Google da yükselmesine katkı sağlar.

TüyoGraf, yeni teknolojilere sahip kodlama, uygulama ve kreatif web tasarım özelliklerinden faydalanır. Bu yüzden firmanızın imajını, misyonunuzu, vizyonunuzu ve bunun yanında ürün ve hizmetlerinizi harika bir şekilde tanıtmanız ve pazarlamanızı sağlar. Böylece sektörünüzde örnek konuma gelmenize özellikle katkı sağlar.

Türkiye'de 62,7 milyon internet kullanıcısı var. Günümüzde web siteleri % 65-70 oranında mobil cihazlardan ziyaret edilmektedir. Bu yüzden sitenizin mobil performansına önem verilir.

 

Türkiye'de Nüfusun İnternet Kullanımı
75%

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Mobil Uyumu

Ziyaretçileriniz web sitenizi farklı ekran çözünürlükteki cihazları kullandığından dolayı web siteniz mobil uyumlu olmalıdır.

Yönetim Paneli

Web sitenizle sadece siz ilgileniyorsanız birtakım güncellemeleri sizin yapabilmeniz için kolay kullanılabilir yönetim paneline ihtiyacınız vardır.

Özgün Kreatif Tasarımlar

Ziyaretçilerinizin uzun süre sitenizde kalarak, size geri dönüşlere dönüşmesi ve Google'da yükselmeniz için sitenizin web tasarımı modern ve kreatif olmalıdır.

Hızı

İnternette zaman anlık ve saniyelerledir. Web siteniz hızlı değilse ziyaretçileriniz sitenizden çabuk ayrılır.

Seo Uyumu

Web siteniz Google’ın istediği kriterlere uygun kodlanmalı ve içerikleriniz (yazılarınız, görselleriniz) SEO kriterlerinde olmalı.

Kaliteli Hosting Hizmeti

Kaliteli Hosting firması ile çalışmak, hem site performansı hem de 7/24 kaliteli teknik destek almak önemlidir.

--

TüyoGraf'ın Grafik Tasarım Zihninin Web Sitenize desteği ile Gözleri de Besleyin..

--

 

TüyoGraf'ın Web Tasarım Hizmetleri Hep Yanınızda

TüyoGraf, firmanız için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, içerik yönetim panelli (WordPress), SEO altyapısına sahip kreatif web tasarım ile internet siteleri hazırlar. Bununla birlikte Google entegrasyonu / seo yapılarak özellikle site ziyaretçi trafiğinizi artırır. Bu özellikle öncelikli Google kriterlerinden olmuştur. Yeni iş ve projelerin yaratılması ve bununla birlikte özellikle mevcut müşterilerinizin tutundurulmasını sağlar.

Sosyal Medya hesaplarınızın sitenize entegre edilmesiyle de kurumsal web sitesi ile karşılıklı olarak birbirlerine ziyaretçi akışının desteklenmesini sağlar.

Kreatif web tasarım özellikli siteniz, satın alma (e-ticaret) fonksiyonu eklendiğinde ürün satışı yapmanızı da sağlar, böylelikle günümüzün ticaret trendi Dijital Pazarlamayı da sağlar.

Kreatif Kurumsal Web Sitesi, Yönetim Panelinin kolay yönetilebilir yapısı vardır. Değerli TüyoGraf müşterilerine panel eğitim desteği site tesliminde verilmektedir.

Alışveriş Öncesi İnternet'ten Araştırma
81%
İnternet'ten Alışveriş Yapma
63%

Türkiye'de internet kullanıcılarının % 81'i bir ürün veya hizmet satın almadan önce internet'te araştırma yapıyorlar. Bu arama yapanların % 84'ü bu ürün veya hizmetleri satan en az bir siteyi ziyaret ediyor.

Türkiye'de insanların % 63'ü internet'ten alışveriş yapıyor. İnsanların % 44'ü mobil, % 33'ü bilgisayar üzerinden satın alma gerçekleştiriyor.