Web Siteniz, İnternet'te Güçlü bir Tanıtım ve Pazarlama Aracınız Olarak Yapılır

Günümüzün modern, minimalist (sade fakat basit değil) tasarım anlayışı ve kolay kullanılma özellikleri ile kullanıcı dostu olarak yapılacak web siteniz mevcut ve yeni ziyaretçilerin sitenizde uzun süre kalmasını amaçlar.

Yeni teknolojilere sahip kodlama, uygulama ve tasarım özelliklerinden faydalanarak firmanızın imajını, misyonunuzu, vizyonunuzu, ürün ve hizmetlerinizi harika bir şekilde tanıtmanız ve pazarlamanız sağlanır. Sektörünüzde örnek konuma gelmenize katkı sağlar.

Türkiye'de 62,7 milyon internet kullanıcısı var. Günümüzde web siteleri % 65-70 oranında mobil cihazlardan ziyaret edilmektedir. Bu yüzden sitenizin mobil performansına önem verilir.

 

Türkiye'de Nüfusun İnternet Kullanımı
75%

--

Tüyograf'ın Grafik Tasarım hizmetlerinin web sitenize desteği ile Gözleri de Besleyin..

--

 

TüyoGraf işletmeniz için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, içerik yönetim panelli (WordPress), SEO altyapısına sahip internet siteleri hazırlar. Site tasarımınıza ek olarak yapılacak Google uyumu ile site ziyaretçi trafiğinizin artması sağlanır. Bunun ilgi ve beğeni yaratan etkileyici mobil uyumlu site tasarımınızla mümkün olacağı Google kriterlerinden olmuştur. Bu size yeni iş ve projelerin kazanılması ve mevcut müşterilerin tutundurulmasını sağlar.

Sosyal Medya hesaplarınızın sitenize entegre edilmesiyle, sosyal medya hesaplarınız ile web sitenizin, karşılıklı olarak birbirlerine ziyaretçi akışının desteklenmesi sağlanır.

Sitenize satın alma (e-ticaret) fonksiyonu eklendiğinde ürün satışı yapmanız da sağlanır. Günümüzün ticaret trendi Dijital Pazarlamanın bir parçasını oluşturur.

Alışveriş Öncesi İnternet'ten Araştırma
81%
İnternet'ten Alışveriş Yapma
63%

Türkiye'de internet kullanıcılarının % 81'i bir ürün veya hizmet satın almadan önce internet'te araştırma yapıyorlar. Bu arama yapanların % 84'ü bu ürün veya hizmetleri satan en az bir siteyi ziyaret ediyor.

Türkiye'de insanların % 63'ü internet'ten alışveriş yapıyor. İnsanların % 44'ü mobil, % 33'ü bilgisayar üzerinden satın alma gerçekleştiriyor.

İhtiyacınıza Uygun Web Sitesine Sahip Olmak İçin