Kurumsal Web Sitesi Yapımı, sosyal medya tasarımı

Web Sitesi Post Tasarımı ile Müşterilerinize Daha Yakın Olun

Web sitesi post tasarımı çalışmalarıyla paylaşımlarınızın planlı ve periyodik şekilde hazırlanıp yayınlanması hedeflenen geniş kitlelere ulaşılmasını sağlar. Bundan dolayı beğeni ve takipçilerinizin sayısının artması nedeniyle daha fazla göz önünde bulunursunuz. Böylelikle portföyünüzdeki mevcut müşteri ve takipçilerinizin yanında yeni takipçileriniz ile ilişkilerinizin daha yakın olmasını sağlar. Web sitenizin linki ile yönlendirme sağlandığında da web sitesi trafiğinizin artmasını da temin eder. Sosyal medya hesaplarınızın aktif ve canlı kalması, sosyal medyanın doğru kullanılması firmanızı ileriye taşır.

Günlük hayatın temposundan kaynaklı olarak insanlar dinlenme zamanlarında oturduğu yerden alışveriş eylemini sosyal medya üzerinden yapmayı tercih ediyor. Bu konuda en önemli tercih sebebi ise insanlar hoşuna giden mağazalar ya da satıcıların sosyal medyada yer alması oluyor. Sizin de sosyal medya da yerinizi alarak daha fazla beğeni, takipçi ve güven kazanarak müşteri ilişkilerinizin gelişmesi ve satışlarınızın artmasına yol açmasına neden olacaktır.

Kurumsal Web Sitesi Sosyal Medya Post Tasarımı örneğinde olduğu gibi, içerikler el ilanı broşür gibi olmayacak şekilde sade, gereksiz içeriklerden arınmış, asıl mesajı iyi yansıtan, renkli, dikkat çekici renkleri barındıran ve tasarımda olması önemlidir. Bunlar sosyal medya tasarım kriterlerine göre yapılan tasarımlardır. Görseller, renkler, format firmanın kişiliğini ve tarzını da yansıtmalıdır. İçerikte kullanılan görsellerin kalitesi ve konuyu iyi ifade edebilmesi tasarımın başarısı için çok önemlidir. Bu yüzden tecrübeli, yaratıcı, profesyonel ellerden çıkan sosyal medya post tasarımları beğeni ve takipçilerin artmasını sağlayacaktır.

Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşılmak üzere, sosyal medya görsel tasarımı kriterlerine uygun Parmak Durduran tasarımlarla hedef kitlenizin ilgisini çekmek ve markanızın imajını büyütmek için TüyoGraf 16 yıllık grafik tasarım tecrübesi ile doğru tarifleri özenle uygular.

Firmanız için sektörünüze göre en çok başarı sağlanacak platformlar analizlerle belirlenerek planlı paylaşımlarla takipçi ve beğeni artışları sağlar.
Aylık özel günler de dahil olmak üzere 10, 15, 20 ve 30 adet içeren dört ayrı Sosyal Medya Tasarım Planı ile hedeflere ulaşılır.