SOSYAL MEDYA ile MÜŞTERİLERİNİZE DAHA YAKIN OLUN

Sosyal Medya paylaşımlarınızın planlı ve periyodik şekilde hazırlanıp yayınlanması, sosyal medya hesaplarınızın aktif ve canlı kalması, portföyünüzdeki mevcut müşterileriniz ile ilişkilerinizin daha yakın ve sıcak kalmasından kaynaklı yeni iş ve projelerin oluşmasında ve istenildiği gibi tanınmanızda büyük faydalar sağlayacaktır. Bundan dolayı paylaşımlarınız sosyal medya tasarım kriterlerine uygun şekilde hazırlanır sektörünüzde ses getirmesi sağlanır..

Türkiye'de Sosyal Medya
64%

Günlük hayatın temposundan kaynaklı olarak insanlar dinlenme zamanlarında oturduğu yerden alışveriş eylemini sosyal medya üzerinden yapmayı tercih ediyor. Bu konuda en önemli tercih sebebi ise insanlar hoşuna giden mağazalar ya da satıcıların sosyal medyada yer alması oluyor. Siz de sosyal medya da yerinizi alarak daha fazla beğeni, takipçi ve güven kazanın..

PARMAK DURDURAN SOSYAL MEDYA TASARIM PLANLARI

Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşılmak üzere, sosyal medya tasarım kriterlerine uygun Parmak Durduran tasarımlarla hedef kitlenizin ilgisini çekmek ve markanızın imajını büyütmek için Tüyograf 16 yıllık grafik tasarım tecrübesi ile doğru tarifleri özenle uygular.

Firmanız için sektörünüze göre en çok başarı sağlanacak platformlar analizlerle belirlenerek planlı paylaşımlarla takipçi ve beğeni artışları sağlar.
Aylık 10, 15, 20 ve 30 adet içeren dört ayrı Sosyal Medya Tasarım Planı ile hedeflere ulaşılır.

NASIL ÇALIŞILIR

  • Markanız ve Rakipleriniz Analiz Edilir.
  • Marka Kişiliği Oluşturulur.
  • Stratejiler Belirlenir.
  • İçerikler Hazırlanır.
  • Etkileyici Tasarımlarla Hedeflere Ulaşılır.
İhtiyacınıza Uygun Sosyal Medya Tasarımları İçin