Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım hizmetleri, günümüzün modern ve minimalist tasarım anlayışı ve kolay kullanımlı olarak tasarlanır. Web tasarımının kalitesi ve içeriğinde sunulanlar ziyaretçilerin istediği bilgiyi almalarını sağlar. Böylece sitede daha fazla vakit geçirme ve inceleme imkanı doğar. Bu durumda sitenizin daha fazla izlenmesine ve tıklanmasına neden olur. Site içeriğinde en önemli noktalar;
• Özgün içerikler oluşturmak,
• Seo çalışması yaptırmak,
• Görsel optimizasyonu yapmaktır.
Bu hizmetlerin yapılması bir sitenin üst sıralarda çıkması için yeterli unsurlardır. Böylelikle mevcut ve yeni ziyaretçilerinizin sitenizi daha kolay bulması ve daha uzun süre kalmasını sağlamış olursunuz. Web sitenizin arama motorlarındaki sonuçlarda yükselmesine katkı sağlayan bir diğer unsur ise sosyal medya sayfalarıdır. Sosyal medya sayfalarının da web siteniz ile ilişkilendirilmesi sitenin ziyaretçi sayılarının artmasına katkı sağar.

Kurumsal web tasarım hizmetleri ile internet'te yeni güç olun..

Kurumsal web tasarım, sadece tanıtım ve pazarlama için olmamalıdır. Bir tasarım modeli özellikle sitelerde geniş kapsamlı kimlik olarak adlandırılır. Bu nedenle bir web sitesinin tasarımı üst düzeyde kaliteyi barındırmalıdır. İyi bir web tasarım hizmeti yanı sıra iyi bir grafik tasarımı da yapılmalıdır. Mevcut içeriklerin yanında iyi tasarlanmış görseller ve bunların adlandırılması sitenizin arama sonuçlarında görseller kısmında da ön plana çıkmasına neden olur.

Bu sitenizin kalitesini ön plana çıkartır. Bir kurumsal web sitesinde istenen özelliklerin başında;

• Kurumun kimliği,
• Marka kimliği,
• Ürünlerinin sunum kalitesi ile orantılıdır.

TüyoGraf, yeni teknolojilere sahip kodlama, uygulama ve kreatif web tasarım özelliklerinden faydalanır. Bu yazılımlar arasında son yılların en popüler kodlama sistemi olan php tabanlı WordPress siteler sıklıkla tercih edilmektedir. WordPress siteler ile işletmenizin imajını, misyonunuzu, vizyonunuzu ve bunun yanında ürün ve hizmetlerinizi harika bir şekilde tanıtmanız ve pazarlama imkanı sunmanızı sağlar. WordPress sistemi kendini en hızlı güncelleyebilen yazılım sistemidir. Yenilikçi anlayış ile siteniz sektörünüzde örnek konuma gelmenize özellikle katkı sağlar.

Türkiye'de 62,7 milyon internet kullanıcısı var. Günümüzde web siteleri % 65-70 oranında mobil cihazlardan ziyaret edilmektedir. Bu yüzden sitenizin mobil performansına önem verilir. WordPress mobil kullanımına en uygun alt yapıya sahiptir.

Türkiye'de Nüfusun İnternet Kullanımı
75%

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Mobil Uyumu

Ziyaretçileriniz web sitenizi farklı ekran çözünürlükteki cihazları kullandığından dolayı web siteniz mobil uyumlu olmalıdır.

Yönetim Paneli

Web sitenizle sadece siz ilgileniyorsanız birtakım güncellemeleri sizin yapabilmeniz için kolay kullanılabilir yönetim paneline ihtiyacınız vardır.

Özgün Kreatif Tasarımlar

Ziyaretçilerinizin uzun süre sitenizde kalarak, size geri dönüşlere dönüşmesi ve Google'da yükselmeniz için sitenizin web tasarımı modern ve kreatif olmalıdır.

Hızı

İnternette zaman anlık ve saniyelerledir. Web siteniz hızlı değilse ziyaretçileriniz sitenizden çabuk ayrılır.

Seo Uyumu

Web siteniz Google’ın istediği kriterlere uygun kodlanmalı ve içerikleriniz (yazılarınız, görselleriniz) SEO kriterlerinde olmalı.

Kaliteli Hosting Hizmeti

Kaliteli Hosting firması ile çalışmak, hem site performansı hem de 7/24 kaliteli teknik destek almak önemlidir.

--

TüyoGraf'ın Grafik Tasarım Zihninin Web Sitenize desteği ile Gözleri de Besleyin..

--

 

TüyoGraf'ın Web Tasarım Hizmetleri Hep Yanınızda

TüyoGraf, firmanız için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, içerik yönetim panelli (WordPress), SEO altyapısına sahip kreatif web tasarım ile internet siteleri hazırlar. Bununla birlikte Google entegrasyonu / seo yapılarak özellikle site ziyaretçi trafiğinizi artırır. Bu özellikle öncelikli Google kriterlerinden olmuştur. Yeni iş ve projelerin yaratılması ve bununla birlikte özellikle mevcut müşterilerinizin tutundurulmasını sağlar.

Sosyal Medya hesaplarınızın sitenize entegre edilmesiyle de kurumsal web sitesi ile karşılıklı olarak birbirlerine ziyaretçi akışının desteklenmesini sağlar.

Kreatif web tasarım özellikli siteniz, satın alma (e-ticaret) fonksiyonu eklendiğinde ürün satışı yapmanızı da sağlar, böylelikle günümüzün ticaret trendi Dijital Pazarlamayı da sağlar.

Kreatif Kurumsal Web Sitesi, Yönetim Panelinin kolay yönetilebilir yapısı vardır. Değerli TüyoGraf müşterilerine panel eğitim desteği site tesliminde verilmektedir.

Alışveriş Öncesi İnternet'ten Araştırma
81%
İnternet'ten Alışveriş Yapma
63%

Türkiye'de internet kullanıcılarının % 81'i bir ürün veya hizmet satın almadan önce internet'te araştırma yapıyorlar. Bu arama yapanların % 84'ü bu ürün veya hizmetleri satan en az bir siteyi ziyaret ediyor.

Türkiye'de insanların % 63'ü internet'ten alışveriş yapıyor. İnsanların % 44'ü mobil, % 33'ü bilgisayar üzerinden satın alma gerçekleştiriyor.

Bir Kısım Web Tasarım Tasarım İşler
İhtiyacınıza Uygun Web Tasarıma Sahip Olmak İçin

Tüyograf | web • grafik

KURUMSAL WEB TASARIM →

Kurumsal web sitesi hizmetleri, günümüzün modern ve minimalist tasarım anlayışı ve kolay kullanımlı olarak →

SEO (Google Optimizasyon) →

Web sitenizin içerikleri (yazılarınız, görselleriniz) Google’ın istediği SEO kriterlerine uygun kodlanmalı →

KURUMSAL GRAFİK TASARIM →

Logo ve kurumsal kimlik, Katalog, Dijital ve Baskılı Medya da profesyonel grafik tasarımın gücü markalaşmada önemlidir→

SOSYAL MEDYA TASARIM →

Etkili sosyal medya tasarım çalışmaları ile müşterilerinize daha yakın olmanızı sağlayarak markanızı daha ileriye taşır→

KURUMSAL LOGO TASARIM →

Kurumsal Logo Tasarım ve KURUMSAL KİMLİK, potansiyel müşterilerin ilk izlenim ve düşüncesini oluşturmakta →

KATALOG TASARIM →

Basklı ve dijital katalogların mevcut ve potansiyel müşteriler üzerindeki etkileri farklıdır. Kurumsal firmalar önemser. →

TüyoGraf, Web Grafik Tasarım Alanlarında Kurumsal Web Sitesi, Kurumsal Grafik Tasarım, Kurumsal Logo Tasarımı ve Kurumsal Marka Kimliği, SEO, Sosyal Medya Tasarımları, Katalog ve Görsel Tasarımlarla Firmanızı Yükseltir..

ÖZEL ve SINIRSIZ HİZMETLER..

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web sitesi tasarım hizmetleri, günümüzün modern ve minimalist tasarım anlayışı ve kolay kullanımlı olarak tasarlanır. Web sitesi tasarımının kalitesi ve içeriğinde sunulanlar ziyaretçilerin istediği bilgiyi almalarını sağlar. Böylece sitede daha fazla vakit geçirme ve inceleme imkanı doğar. Bu durumda sitenizin daha fazla izlenmesine ve tıklanmasına neden olur. Site içeriğinde en önemli noktalar;
• Özgün içerikler oluşturmak  • Seo çalışması yaptırmak  • Görsel optimizasyonu yaptırmaktır.

İyi bir web tasarım hizmetini destekleyen başarılı grafik tasarımlar da yapılmalıdır. Mevcut içeriklerin yanında iyi tasarlanmış görseller ve bunların adlandırılması sitenizin arama sonuçlarında görseller kısmında da ön plana çıkmasına neden olur. Web grafik tasarım kavramı, son yıllarda fazla kullanılmaya başlandı. Aynı iletişim ve reklam sektöründe yer almalarına rağmen, web tasarım ve grafik tasarım farklı branşlar olsa da, günümüzde web sitelerinde sadece iyi kodlama ve iyi mizanpaj unsurları başarılı site tasarımı oluşturmak için yeterli olmamakta. Grafik tasarımcı bakışı ve yeteneklerinin web tasarımcısının üzerinde barındırmalı. Böylece web kriterlerine göre görsellerin kalitesini ve görselliklerini artırması başarılı bir web tasarım ve Google kriterleri için çok önemlidir. Böylece, ziyaretçilerinizin yani potansiyel müşterilerinizin web sitenizde kalma süresinin uzaması size geri dönüşleri de artıracaktır.

BAŞARI SÜRECİ

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı - Kurumsal Grafik Tasarım - Sosyal Medya Tasarım - SEO

İhtiyaçlar Belirlenir ve Fikirsel Altyapı Oluşturulur

Markanız ve Rakipleriniz Analiz Edilir

Marka Kişiliği Oluşturulur

Strateji Belirlenir

İçerikler Hazırlanır

Etkileyici Tasarımlarla Hedeflere Ulaşılır

Dijital (E - Katalog) ile Müşterilerinizi PDF'lerden Kurtarın!.

Kataloğunuz PDF gösteriminden farklı olarak, Sayfa Çevirmeli Katalog (Page Flip) uygulamasıyla gerçekçilik yaratır. Kataloğunuzun daha teknolojik, daha kolay içeriklerin anlaşılması ve daha hoş etki yaratmasını sağlar. Düzen bozulmadan tek sayfa PDF görüntülemesinden farklıdır. İç sayfaları sol ve sağ sayfalar olarak yan yana görüntülenir. Kurumsal web tasarım içeriğine entegre edilecek Dijital Katalog / E-Katalog / Sayfa Çevirmeli Katalog entegrasyonu ile web siteniz daha da zenginleşir.

İNCELEYİNİZ →

dijital katalog oluşturma görseli

Gökhan Tataroğlu

ANA FELSEFELER

TüyoGraf web grafik tasarım;

 • Müşterinin parasını optimum fayda için kullanır.
 • Müşterinin marka bilinirliğini artırarak sektörde saygın ve örnek konuma gelmesini öncelikle hedefler.
 • Günümüzün kurumsal web tasarım, kurumsal grafik tasarım trendlerinde, özgün, ilgi çekici, etkili çalışmalar ile fark yaratır.
 • İşleri hedef kitleye göre tasarlar.
 • Sektörde yapılan işlerin en iyisi olmasına özen gösterir.
 • Müşterilerini “uzun yol arkadaşı” olarak görür.
 • Müşterilerinin sayısını, en iyi hizmet verebilecek seviyede tutar.
9150
Çay - Kahve
5150
Gün
147
Müşteri
356
Proje

Ucuz Düşünme!..

Her Meslekte O İşi Daha Ucuza Yapacağını
Söyleyen Birileri Her Zaman Bulunur ve
Siz Ömür Boyu Pişman olursunuz...

Firmanızı ve ürünlerinizi yansıtan, daha ucuza kurumsal web tasarım ve kurumsal grafik tasarım çalışmalarını yaptırmak, emek, zaman, para ve imaj kaybı pişmanlığı riskine girmenin yanında yükselmeyi de riske atmak demektir..

2021 Kurumsal Web Sitesi Tasarım Trendleri

Web tasarım sektörü son yıllarda çok fazla yol kat etti. Son yıllardaki özellikle dünya şartları bizi bu noktaya daha da hızlı taşıdı diyebiliriz. Web tasarım; yazılım ve tasarım teknolojilerinin kesişme noktasıdır. Bundan dolayı yeni web tasarım teknikleri ve trendlerinin de ortaya çıkması çok normal. Peki 2021 web tasarım trendleri neler olacak?

Kullanıcı dostu gezinme, veri güvenliği, hızlı yüklenme ve arama motorları ile optimize web sitesi oluşturma her zaman kurumsal web tasarım çalışmalarında dikkat edilecek, kalıcı noktalar olsa da beğeniler ve modalar sonuçta gelip geçici olacak. Fakat sürekli gelişen online ekosistemde öncelikle web sitenizi öne çıkarmak istiyorsanız gelip geçici bu trendleri de takip etmek, ayak uydurmak gerekiyor.

 • Koyu Mod.
 • Kolaj Çalışmalar.
 • Anti Tasarım.
 • Minimalist Tasarım.
 • Organik Meteryaller.
 • İllüstrasyon.
 • İşlevsellik ve Erişebilirlik.
 • Hareket ve Etkileşim.
 • 3D ve Geometrik Tasarımlar.

2021 Kurumsal Grafik Tasarım Trendleri

Yenilikçi, benzersiz ve yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarabilmek için ve çağa ayak uydurabilmek adına güncel tasarım trendlerini takip etmek oldukça önemlidir.

2021 yılında ön plana çıkacak ve birçok grafik tasarımcıya ilham kaynağı olacak 2021 yılı grafik tasarım trendlerinin neler olduğunu inceleyebilirsiniz.

 • 3 Boyutlu Tasarım (3D Design)
Gelişen teknoloji ve 3 boyutlu tasarım programları sayesinde özellikle son birkaç yıldır yükselişte olan 3 boyutlu tasarım 2021 yılında da yükselişini sürdürerek bir tasarım trendi haline gelecek.
 • Minimalist Tasarım
Aslına bakılırsa grafik tasarım tarihinin birçok döneminde öne çıkmayı başarmış olan minimalist tasarımın 2021 yılında da trend olacağını söylersek yanılmış olmayız. En az görsel kullanımı ile en yaratıcı, çarpıcı tasarımı ortaya koymayı amaçlayan minimalist tasarım 2021 yılı grafik tasarım trendleri arasında yer alacaktır. Ayrıca minimalist tasarımın çok daha yalın bir hali olan ve basit renk paletlerinin yanı sıra temel geometrik şekilleriyle oluşturulan ultraminimalist tasarımı da 2021 grafik tasarım trendleri içinde görebiliriz.
 • Basit Çizimler
2021 yılında sıkça karşılaşacağımız bir diğer grafik tasarım trendi ise özellikle tasarımlarda kullanılan basit çizimler olacak. Türkçe olarak basit çizimler desek de yaygın olarak bilinen adı Doodling olan bu tasarım unsurları tasarımınıza daha samimi bir hava katarken bir yandan da tasarımınızı özgünleştirip daha eğlenceli bir hale getirebilir. Artık markaların tüketici ile iletişime geçmek için daha samimi, yakın bir dil kullandıklarını düşünürsek bundan böyle basit çizimlerin de 2021 yılında grafik tasarım trendleri arasına gireceğini söyleyebiliriz.