Ezgin Granit Mermer Katalog

Granit Mermer Katalog

Granit Mermer Katalog

Granit mermer katalog tasarımları içerisinde yer alan Ezgin Granit Mermer Kataloğu, özenle yaratılan tasarımda firma imajının artmasını, ürün ve hizmetlerinin tanıtımını sağlamıştır. TüyoGraf'ın tecrübesi katalog sayfa tasarımlarında grafik tasarım yeteneklerini tasarıma uygulamasını sağlamıştır.

Tasarım sürecinde rakip firmaların granit mermer kataloglarına benzemeyen özgürce sınırsız süre ile alternatif granit mermer katalog tasarımları üretilerek oluşturuldu. Bu yüzden bir katalog da olması gereken özellikler; sayfadaki yazı ve görsellerin tasarıma uyacak şekilde mümkün olduğu kadar az sayıda, büyük ve yüksek çözünürlüklü kaliteli görseller kullanmak, içeriklerin önüne geçmeyecek şekilde sade fakat basit olmayan tasarım katalogda uygulanmasına özen gösterilmiştir. Ezgin Granit Mermer firmasının tecrübesini yansıtmak ve birçok mermer, granit ürün çeşidi ve hizmetlerin fotoğraf çekimleri yapılarak katalogda gösterilmiştir. İnternet ortamında web sitesinde de faaliyetleri ve hizmetleri tanıtılır iken, daha farklı faydaları olacağı düşüncesi ile katalog tasarımı yapıldı. Basılmış tasarımın daha özel etki yaratması bunda etkili olmuştur.

Katalog Neden Önemlidir?

Katalog basılmış haliyle bir üründür. Firmalar ürün ve hizmetlerini web sitesi, sosyal medya veya dijital ortamlar (online veya dijital katalog) ile de tanıtır ve faydalarını görür. İnternet ve dijital ortamlarda zaman saniyelerledir, etkileme gücü de buna göredir. Bu nedenle müşterinize verdiğiniz basılmış katalog çok daha gerçekçidir, dokunur, istediği an istediği gibi inceler. Etkileyici yapılmış kataloğunuzu müşteriniz kendi masasının, dolabının görünen yüzünde tutarak gözünün önünden ayırmaz. Bu nedenle de kataloğunuzdaki içeriklerin akılda kalıcılığı ve yarattığı etki çok daha fazla olur. Profesyonelce yapılmış etkileyici tasarım, kaliteli baskı teknikleri, baskı uygulamaları, kesimler, kağıt cinsleri ve kalınlıkları ile desteklenerek müşterilerinize güçlü pozitif hisler yaratma konusunda kataloglar önemlidir. Ayrıca her görsel, her zeminde ve ortamda farklı görülür, farklı his yaratır. Amaç hizmet ve ürünleri mümkün olduğu kadar farklı şekillerde göstererek tanıtmak ise katalog yapımı önemsenmelidir.

Amaç mükemmele ulaşmaksa, TüyoGraf bazen birkaç, bazen onlarca sınırsız alternatif ve süre ile katalog tasarımı yaratır. Ta ki "tamam, harika oldu" denilene kadar..

Birkaç alternatife sıkışıp kalma endişesi yaşamadan yaratıcı katalog sayfa tasarımı yapmak artık mümkün..