GERİ

Hakkımızda

Modüled Elektronik A.Ş. , 2007 yılında yenilenebilir enerji teknolojileri ve trafik sektöründe kaliteli bir hizmet anlaşı ile faaliyet göstermek üzere kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçibir firmadır. 2009 yılı itibari ile tamamen aydınlatma ve güneş enerjili aydınlatma ürünleri üzerine yogunlaşmış ve üretim yapmıştır. Güneş enerjili aydınlatma armatürlerini bir çok ülkeye ihraç etmiştir. 2013 Yılında Anonim şirket olarak hizmetlerine devam eden firmamız üretmiş olduğu ürünleri bir çok ülkede pazara sunmaya devam etmiştir. 2013 yılında makina parkını yenilemiş ve üretim kapasitesini 12 kat kadar artırmıştır. Kendi bünyesinde 3D tasarım, yazılım, elektronik tasarımlar yapabilme kabiliyeti ile bir çok kurum ve kuruluşa hizmet etme şansı yakalamış ve bunun haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamız, sektöründe gerekli son teknoloji cihazlarla üretim ve ışık analizi yapabilen laboratuara sahiptir. Modüled Elektronik A.Ş. ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 10002:2014, OHSAS 18001:2007, TSE HYB 13381, TSE HYB 13712 Belgelerine ve ürünleri için EN 60598-1 EN 60598 2-5 gibi bir çok kalite sertifikasına sahiptir.

About

Moduled Electronic has found in 2007, offering a renewable energy and traffic light system solutions with a well qualified team based on excellent service with fast act. Our team is well trained and professional on its sector, Moduled is a modern and dynamic company. Besides on renewable energy, especially on solar system We assembled lots of applicant all over the earty. Moduled Electronic, co-operating with world wide companies with higher quality products to represent our own products to a well known - best quality alternatives for our clients. Our products are is well known in Turkey and all over the earty. MODÜLED ELEKTRONİK İnş. San. Tic. A.Ş.

 

 

flip book
X

CONTACT

Thanks for your email

Lorem ipsum dolor sit amet, vel ad sint fugit, velit nostro pertinax ex qui, no ceteros civibus explicari est. Eleifend electram ea mea, omittam reprehendunt nam at. Putant argumentum cum ex. At soluta principes dissentias nam, elit voluptatum vel ex.